Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: 1 hour
ru: 1 час

en: 1 day
ru: 1 день

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 6 hours
ru: 6 часов
