Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Views
tr: Görünümler

en: 1 hour
tr: @count saat

en: 1 day
tr: @count gün

en: 30 minutes
tr: 30 dakika
