Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Views
uk: Види

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 day
uk: 1 день

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин
