Views custom cache (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Time
cs: Čas

en: Custom
cs: Vlastní

en: Never cache
cs: Nepoužívat cache

en: Custom time values must be numeric.
cs: Vlastní hodnota času musí být číslo.
