Views custom cache (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Time
cy: Amser

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Per role
cy: Pob swyddogaeth
