Views custom cache (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Time
fi: Aika

en: Views
fi: Näkymät

en: Custom
fi: Oma

en: Per role
fi: Roolia kohti

en: Never cache
fi: Älä käytä välimuistia

en: Custom time values must be numeric.
fi: Kustomoitujen aika-arvojen on oltava numeerisia.
