Views custom cache (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Custom
nl: Aangepast

en: Per role
nl: Per rol

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Custom time values must be numeric.
nl: Aangepaste tijdwaardes moeten numeriek zijn.
