Views custom cache (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Time
tr: Zaman

en: Views
tr: Görünümler

en: Custom
tr: Özel

en: Per role
tr: Rol başına

en: Never cache
tr: Hiçbir zaman önbelleğe alma

en: Custom time values must be numeric.
tr: Özel zaman değerleri sayısal olmalıdır.
