Views custom cache (7.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Custom
bg: Персонализиран
