Views custom cache (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Time
ca: Hora

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Per role
ca: Per rol

en: Never cache
ca: No desis mai

en: Custom time values must be numeric.
ca: Els valors personalitzats d'hora han de ser numèrics.
