Views custom cache (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Custom
gl: Personalizado

en: Per role
gl: Por rol
