Views custom cache (7.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Time
id: Waktu

en: Views
id: View

en: Custom
id: Tersuai

en: Never cache
id: Tidak pernah cache

en: Custom time values must be numeric.
id: Nilai waktu kustom harus berupa angka.
