Views custom cache (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Time
ja: 時間

en: Views
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Per role
ja: 役割単位

en: Never cache
ja: キャッシュしない

en: Custom time values must be numeric.
ja: カスタムの時間の値は数値でなくてはなりません。
