Views custom cache (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
