Views custom cache (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Per role
lv: Pa lomām

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu
