Views custom cache (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Time
ta: நேரம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
