Views custom cache (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Time
fr: Heure

en: Views
fr: Vues

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Per role
fr: Par rôle

en: Never cache
fr: Ne jamais mettre en cache

en: Custom time values must be numeric.
fr: Les valeurs horaires personnalisées doivent être numériques.
