Views custom cache (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Time
hu: Idő

en: Views
hu: Nézetek

en: Custom
hu: Egyéni

en: Per role
hu: Szerepkörönként

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás

en: Custom time values must be numeric.
hu: Az egyéni időértékeknek számszerűeknek kell lenniük.
