Views custom cache (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Time
ru: Время

en: Views
ru: Представление

en: Custom
ru: Собственная

en: Per role
ru: По ролям

en: Never cache
ru: Не кэшировать

en: Custom time values must be numeric.
ru: Пользовательские значения времени должны быть числовыми.
