Views custom cache (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Per role
sk: Podľa kategórie používateľov
