Views custom cache (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Time
sv: Tid

en: Views
sv: Vyer

en: Custom
sv: Anpassad

en: Per role
sv: Per roll

en: Never cache
sv: Lagra aldrig i cache

en: Custom time values must be numeric.
sv: Anpassade tidsvärden måste vara numeriska.
