Views custom cache (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Never cache
az: Heç vaxt keş etməyin
