Views custom cache (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Time
da: Tid

en: Custom
da: Tilpasset

en: Per role
da: Pr. rolle

en: Never cache
da: Cache aldrig

en: Custom time values must be numeric.
da: Brugerdefinerede tidsangivelser skal være numeriske.
