Views custom cache (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Time
es: Hora

en: Views
es: Vistas

en: Custom
es: Personalizado

en: Per role
es: Por rol

en: Never cache
es: No poner nunca en caché

en: Custom time values must be numeric.
es: Los valores de tiempo deben ser numéricos.
