Views custom cache (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Per role
eu: Roleko
