Views custom cache (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Time
oc: Ora

en: Views
oc: Vistas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Per role
oc: Per ròtle

en: Never cache
oc: Ne jamais metre en cache
