Views custom cache (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Custom
pl: Własne

en: Per role
pl: Osobny dla każdej roli

en: Never cache
pl: Nigdy nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Custom time values must be numeric.
pl: Własne wartości czasu muszą być numeryczne.
