Views custom cache (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: Custom
uk: Власний

en: Per role
uk: По ролях

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Custom time values must be numeric.
uk: Власні значення часу мають бути числовими.
