Views custom cache (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Time
it: Data e ora

en: Views
it: Viste

en: Custom
it: Personalizzato

en: Per role
it: Per ruolo

en: Never cache
it: Non usare mai la cache

en: Custom time values must be numeric.
it: I valori di tempo personalizzati devono essere numerici.
