Views custom cache (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: Custom
ps: خپلېخوښه
