Views custom cache (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Per role
bo: འགན་ནུས་རེ་ལ

en: Custom time values must be numeric.
bo: རང་བཟོའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས་དེ་ངེས་པར་ཏུ་ཨང་ཀི་ཡིན་དགོས།
