Views custom cache (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Time
el: Ώρα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Per role
el: Ανά ρόλο
