Views custom cache (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Custom
et: Kohandatud

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Custom time values must be numeric.
et: Kohandatud ajaväärtused peavad olema numbrilised.
