Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Views
fa: نماها

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه
