Views custom cache (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Custom
he: מותאם

en: Per role
he: לתפקיד

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון
