Views custom cache (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Time
pt: Hora

en: Views
pt: Visualizações

en: Custom
pt: Personalizado

en: Per role
pt: Por grupo de utilizadores

en: Never cache
pt: Nunca fazer cache
