Views custom cache (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Time
ro: Ora

en: Views
ro: Vizualizări

en: Custom
ro: Personalizat

en: Per role
ro: Per rol

en: Never cache
ro: Nu salva niciodată temporar

en: Custom time values must be numeric.
ro: Valorile de timp personalizate trebuie să fie numerice.
