Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Views
sv: Vyer

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar
