Views data export (7.x-3.0-beta5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་
