Views data export (7.x-3.0-beta5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Filename
cs: Název souboru

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Underline
cs: Podtržení

en: View name
cs: Název pohledu

en: @argument title
cs: @argument nadpis
