Views data export (7.x-3.0-beta5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: View name
cy: Gweld enw
