Views data export (7.x-3.0-beta5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Views
eo: Vidoj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: View name
eo: Nomo de vido
