Views data export (7.x-3.0-beta5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Views
he: היבטים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Separator
he: מפריד

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Underline
he: קו תחתון

en: View name
he: שם ההיבט
