Views data export (7.x-3.0-beta5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Views
id: View

en: Filename
id: Nama berkas

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Separator
id: Pemisah

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Display name
id: Nama tampilan

en: Underline
id: Garis bawah

en: View name
id: Nama View

en: @argument title
id: Judul @argument
