Views data export (7.x-3.0-beta5) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Views
nl: Overzichten

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: DOC file
nl: DOC-bestand

en: TXT file
nl: TXT-bestand

en: XML file
nl: XML-bestand

en: XLS file
nl: XLS-bestand

en: @argument title
nl: @argument titel

en: No conversion
nl: Geen conversie

en: Data export successful
nl: Data-export succesvol

en: Your export has been created. View/download the file <a href="@link">here</a> (will automatically download in 3 seconds.)
nl: Uw export werd aangemaakt. U kan het <a href="@link">bestand hier downloaden</a> (download start automatisch over 3 seconden).
