Views data export (7.x-3.0-beta6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Filename
bg: Име на файла

en: Timestamp
bg: Време

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
