Views data export (7.x-3.0-beta6) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Filename
da: Filnavn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Separator
da: Skilletegn

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement
da: Erstatning

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Display name
da: Display

en: Underline
da: Understreg

en: View name
da: Navn

en: @argument title
da: @argument titel
