Views data export (7.x-3.0-beta6) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Views
fa: نماها

en: Filename
fa: نام فایل

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Separator
fa: جداکننده

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Underline
fa: زیرخط

en: View name
fa: نام نما

en: DOC file
fa: فایل DOC

en: TXT file
fa: فایل TXT

en: XML file
fa: فایل XML

en: Provide as file
fa: ارائه به صورت فایل

en: XLS file
fa: فایل XLS

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: Export is starting up.
fa: عملیات صدور در حال شروع است.

en: Export has encountered an error.
fa: عملیات صدور با مشکلی مواجه شده است.

en: Data export successful
fa: صدور اطلاعات با موفقیت انجام شد

en: Return to previous page
fa: بازگشت به صفحه قبل
