Views data export (7.x-3.0-beta6) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Views
fi: Näkymät

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Separator
fi: Erotin

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement
fi: Korvaus

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: Underline
fi: Alleviivattu

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: @argument title
fi: @argument otsikko
