Views data export (7.x-3.0-beta6) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: View name
hi: द्रश्य नाम

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
